2016. április 28., csütörtök, 15:00

Ifj. Erdős Géza: A hierarchia 50 árnyalata

Zsarnok és áldozat vagy egyenrangúság - érdekérvényesítés kontrollált körülmények között.

Jól teljesítesz.

Szereted a munkád.

Elégedett vagy a fizetéseddel. (Na jó, az mindig lehet több :))

Valami mégsem stimmel. Nem érzed az elégedettséget, flow élményed legutoljára a menzán volt, ha hazaérsz hiányérzet gyötör. A siker örömét, kellene érezned, ehelyett állandósuló stressz szorítja gyomrod.

Ennek lehet sok oka, de nagy az esély, hogy érzésed szerint te sem kapsz elég motivációt, a munkád értékelésénél túl nagy hangsúlyt kapnak a hibák, a határidők betarthatatlanok, a munkaidő vége pedig csak egy fikció. Magyarul, kaptál egy zsarnok főnököt.

De, nem lehet, hogy túl gyakran van zsarnok főnököd? Nem lehet, hogy a szereped valójában te vitted a munkahelyre?

Ha ismerős a helyzet, akkor ez az előadás hasznos lehet számodra.

Azt járjuk körbe, hogy hogyan teljesíthetünk jól és ugyanakkor, hogy kaphatjuk érte a legtöbb elismerést és a legkevesebb stresszt.

Dolgozni félelem nélkül, érdekérvényesítés csatatér nélkül.

A résztvevők ajándékba kapják Erdős Géza: Akció – A teljes szívvel végzett tevékenység című könyvét!

 

Az előadás prezentációja ide kattintva tekinthető meg, az előadásról készült videó pedig ezen a linken érhető el.

Előadók

Ifj. Erdős Géza

Ifj. Erdős Géza magyarországi tanulmányai után Vancouverben (Canada, British Columbia) szerezte meg a televíziós képesítését 1996-ban.

Számos hazai és nemzetközi produkcióban dolgozott főszerkesztőként és producerként. Munkája mellett a televíziós mesterség átadásával is foglalkozik. A Budapesti Kommunikációs Főiskolán 5 évet tanított tévéműsor készítést és gyakorlati kommunikációt.

Az utóbbi években a Duna Televízió és az M4 Sport főszerkesztő-producere volt. Vezetőként a szervezetben való munkavégzés során -a szakmai feladatok mellett-, leginkább az egyéni teljesítmények kibontakoztatását tartja szem előtt. Az utóbbi 20 év pörgős, tévés karrierjének egyik legfontosabb tapasztalata az, hogy a munkavállalók félnek nemet mondani az indokolt esetekben. Ezzel szemben saját karrierjében sokszor bizonyította önmagának és munkatársainak, hogy a jól elhelyezett „nem”, hosszútávon nincs valós negatív hatással sem a teljesítményre, sem a karrierre. Sőt!